Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 52 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 63 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).

Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының құрылымы

prd@korda.gov.kz

Құрылымдық бөлім атауы

Аты – жөні

Кабинеті

Байланыс телефондары

Электронды поштасы

1. Басшылық

1

Басқарма басшысы

Жолдасбаев Нұрлыбек Қалжатайұлы

233 А

87015669566

60-53-59

N.Zholdasbayev@korda.gov.kz

2

Басқарма басшысының орынбасары

Шаменов Бауыржан Серікұлы

233Б

87472033206

60-53-60

B.Shamenov@korda.gov.kz

3

Басқарма басшысының орынбасары

Айтжанова Жұлдызай Жыланбасқызы

234

87772694110

60-53-63

Zh. Aytzhanova@korda.gov.kz

2. Әкімшілік бөлімі

4

Бөлім басшысы

Жалғасбаев Нұрғиса Жаппарбергенұлы

232

87777363276

60-53-61

N.Zhalgasbayev@korda.gov.kz

5

Бас маман

Жарылқасынова Айгерім Шаймерденқызы

232

87016977750

60-53-61

A.Zharylkasynova@korda.gov.kz

6

Әдіскер

Сахиұлы Асқар

232

87777040204

A.Sahiuly@korda.gov.kz

7

Әдіскер

Қайнаров Данияр Қыпшақбайұлы

232

87474931077

D.Kainarov@korda.gov.kz

8

Әдіскер

Прімбетов Берік Абайұлы

232

87719642786

B.Pirimbetov@korda.gov.kz

9

Іс жүргізу жөніндегі инспектор

Сейтенова Нұргүл Шайкамалқызы

233

87018580001

N.Seitenova@korda.gov.kz

3. Қаржы шаруашылығы бөлімі

10

Бөлім басшысы

Оспанова Раушан Амантайқызы

223

87028717546

60-53-64

R.Ospanova@korda.gov.kz

11

Бас маман

Сарсенова Нұргүл Төлеуқызы

223

87776107621

N.Sarsenova@korda.gov.kz

12

Статист

Балтабаев Ниязбек Бұлдырықұлы

223

87777525252

N.Baltabaev@korda.gov.kz

13

Әдіскер

Уәиіс Лейла Мығаммарқызы

223

87026606445

L.Uaiis@korda.gov.kz

4.  Орман шаруашылығы бөлімі

14

Бөлім басшысы

Ахмедов Байгенже Қалдыбекұлы

223 А

87014582107

60-53-65

Zh.Ahmetov@korda.gov.kz

15

Бас маман

Бердешова Дәмелі Төлепбергенқызы

223 А

87774528542

D.Berdeshova@korda.gov.kz

16

Статист

Избасканова Эльмира

223 А

87023332606

E.Izbaskanova@korda.gov.kz

17

Статист

Егіншібаева Индира Қайрлақызы

223 А

87784958188

60-53-65

I.Eginshibaeva@korda.gov.kz

18

Статист

Әбішева Еркегүл Жұмаханқызы

223 А

87471837060

E.Abisheva@korda.gov.kz

5.  Табиғат қорғау шараларын іске асыру бөлімі

19

Бөлім басшысы

Ұзақ Серік Амангелдіұлы

235

87710347770

60-53-66

S.Uzak@korda.gov.kz

20

Бас маман

Бисенбаев Болат Берікұлы

235

87071971797

lat.Bisenbaev@korda.gov.kz

21

Статист

Қауменов Нұрдаулет Жақсылықұлы

235

87757765159

N.Kayvenovv@korda.gov.kz

22

Әдіскер

Каналиева Айгерім Утегеновна

235

87714808182

60-53-66

A.Kanalieva@korda.gov.kz

6.  Су ресурстары бөлімі

23

Бөлім басшысы

Авбакиров Қайрат Жансұлтанұлы

236

87755255100

60-53-67

K.Avbakirov@korda.gov.kz

24

Бас маман

Шакиров Қайрат Амангелдіұлы

236

87779587480

60-57-06

K.Shakirov@korda.gov.kz

25

Статист

Аяпова Айгүл Сағындыққызы

236

87013779031

A.Ayapova@korda.gov.kz

26

Статист

Жұмаева Жанна Серашқызы

236

87774286087

Zh.zhymaeva@korda.gov.kz

27

Әдіскер

Айдарханова Жадра Айдарханқызы

236

87782538533

Zh.Aidarkhanova@korda.gov.kz

7.  Жануарлар дүниесін қорғау және балық шаруашылығын дамыту  бөлімі

28

Бөлім басшысы

Ахметов Жалғас Сақыпұлы

237

87014981177

60-53-68

Zh.Ahmetov@korda.gov.kz

29

Әдіскер

Булекеев Ербол Наурызбайұлы

237

87783124807

E.Bulekeev@korda.gov.kz

30

Статист

Сапаров Жанқожа Рамбердіұлы

237

87025999541

Zh.Saparov@korda.gov.kz

31

Әдіскер

Исаева Жансая Жақсыбайқызы

237

87011583255

Zh.Isaeva@korda.gov.kz

32

Статист

Махамбетов Самат Оңдасынұлы 

237

87027720404

S.Makhambetov@korda.gov.kz

33

Әдіскер

Шілдебаев Сұлтан Жұмаділұлы

237

87774542047

60-53-65

S.Zhildebaev@korda.gov.kz

34

Статист

Өтепбергенов Бауыржан Асқарұлы

237

87755161615

B.Utepbergenov@korda.gov.kz

8.  Мемлекеттік экологиялық сараптама бөлімі

35

Бөлім басшысы

Досмаилов Талғат Дүйсенәліұлы

222

87017488838

60-53-69

T.Dosmailov@korda.gov.kz

36

Бас маман

Балтикова Гүлсім Алтынбекқызы

222

87776109980

G.Baltikova@korda.gov.kz

37

Әдіскер

Ахетов Еркін Абдрайханұлы

222

87475750873

E. Akhetov@korda.gov.kz

38

Әдіскер

Тлеуқабылова Гүлсәнім Кұттыққызы

222

87026450236

60-53-69

G.Tleykablova@korda.gov.kz

39

Статист

Жақыпова Эльвира Беріқызы

222

87070322718

E.Zhakypova@korda.gov.kz

 

40

Статист

Құрманаева Айгерім Нәрікбайқызы

222

87714808182

A.Kyrmanaeva@korda,gov,kz

 

41

Әдіскер

Суханова Ботагөз Пайзуллақызы

222

87027719848

B.Syhanova@korda.gov.kz

 

Құрылған күні: 30-03-2015 19:43
Жаңартылған күні: 10-10-2017 13:01

Error message

  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 52 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in eval() (line 63 of /var/www/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$no_results in search_autocomplete_page_build() (line 74 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 75 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Undefined property: stdClass::$all_results in search_autocomplete_page_build() (line 78 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).
  • Warning: Creating default object from empty value in search_autocomplete_page_build() (line 79 of /var/www/sites/all/modules/search_autocomplete/search_autocomplete.module).

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика