Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының құрылымы

prd@korda.gov.kz

Құрылымдық бөлім атауы

Аты – жөні

Кабинеті

Байланыс телефондары

Электронды поштасы

1. Басшылық

1

Басқарма басшысы

Шаменов Бауыржан Серікұлы

233 А

60-53-60

B.Shamenov@korda.gov.kz

2

Басқарма басшысының орынбасары

 

233Б

60-53-60

 

3

Басқарма басшысының орынбасары

Айтжанова Жұлдызай Жыланбасқызы

234

87772694110

60-53-63

Zh. Aytzhanova@korda.gov.kz

2. Әкімшілік бөлімі

4

Бөлім басшысы

Ұзақ Серік Амангелдіұлы

236

87710347770

60-53-61

S.Uzak@korda.gov.kz

5

Бас маман

Жарылқасынова Айгерім Шаймерденқызы

236

87016977750

60-53-61

A.Zharylkasynova@korda.gov.kz

6

Әдіскер

Махамбетов Нұрлан Мұхтарұлы

236

87014206066

N.Makhambetov@korda.gov.kz

7

Статист

Аяғанов Айдос Серікбайұлы

236

87772544545

a.ayaganov@korda.gov.kz

8

Әдіскер

Тұраров Рашид Ғаниұлы

236

87473326643

r.turarov@korda.gov.kz

9

Іс жүргізу жөніндегі инспектор

Сейтенова Нұргүл Шайкамалқызы

236

87018580001

N.Seitenova@korda.gov.kz

3. Қаржы шаруашылығы бөлімі

10

Бөлім басшысы

Оспанова Раушан Амантайқызы

223

87028717546

60-53-64

R.Ospanova@korda.gov.kz

11

Бас маман

Сарсенова Нұргүл Төлеуқызы

223

87776107621

N.Sarsenova@korda.gov.kz

12

Статист

Балтабаев Ниязбек Бұлдырықұлы

223

87777525252

N.Baltabaev@korda.gov.kz

13

Әдіскер

Асқар Айдос Асқарұлы

223

87755951111

a.askar@korda.gov.kz

4.  Орман шаруашылығы бөлімі

14

Бөлім басшысы

Ахмедов Байгенже Қалдыбекұлы

223 А

87014582107

60-53-65

Zh.Ahmetov@korda.gov.kz

15

Бас маман

Бердешова Дәмелі Төлепбергенқызы

223 А

87774528542

D.Berdeshova@korda.gov.kz

16

Әдіскер

Избасканова Эльмира

223 А

87023332606

E.Izbaskanova@korda.gov.kz

17

Статист

Егіншібаева Индира Қайрлақызы

223 А

87784958188

i.eginshibaeva@korda.gov.kz

18

Әдіскер

Нартай Гүлраушан Ардаққызы

223 А

87719121111

g.nartai@korda.gov.kz

5.  Табиғат қорғау шараларын іске асыру бөлімі

19

Бөлім басшысы

Бисенбаев Болат Берікұлы

235

87071971797

lat.Bisenbaev@korda.gov.kz

20

Бас маман

Үсенбаева Жанар Қайрбекқызы

235

60-53-66

Zh.Usenbaeva@korda.gov.kz

21

Статист

Қауменов Нұрдаулет Жақсылықұлы

235

87757765159

N.Kayvenovv@korda.gov.kz

22

Әдіскер

Каналиева Айгерім Утегеновна

235

87714808182

60-53-66

A.Kanalieva@korda.gov.kz

6.  Су ресурстары бөлімі

23

Бөлім басшысы

Жансұлтанұлы Қайрат

236

87755255100

60-53-67

K.Avbakirov@korda.gov.kz

24

Бас маман

Жұмаева Жанна Серашқызы

236

87774286087

Zh.zhymaeva@korda.gov.kz

25

Статист

Аяпова Айгүл Сағындыққызы

236

87013779031

A.Ayapova@korda.gov.kz

26

Статист

Маденов Фариза Болатқызы

236

87479440188

                      F.Madenova@korda.gov.kz

27

Әдіскер

Амангелді Ақмарал Жарасбекқызы

236

87075083377

A.Amangeldi@korda.gov.kz

7.  Жануарлар дүниесін қорғау және балық шаруашылығын дамыту  бөлімі

28

Бөлім басшысы

Ахметов Жалғас Сақыпұлы

237

87014981177

60-53-68

Zh.Ahmetov@korda.gov.kz

29

Әдіскер

Жақыпова Эльвира Беріқызы

237

87070322718

30

Әдіскер

Бекмырзаева Толғанай Есентайқызы

237

87757679270

t.bekmyrzaeva@korda.gov.kz

31

Әдіскер

Даулетбаева Дина Ергенбекқызы

237

87012480448

d.dauletbaeva@korda.gov.kz

32

Әдіскер

Ерұлан Әділет Ерұланұлы

237

87059617569

A.Erulan@korda.gov.kz

33

Әдіскер

Шілдебаев Сұлтан Жұмаділұлы

237

87774542047

60-53-65

S.Zhildebaev@korda.gov.kz

34

Әдіскер

Өтепбергенов Бауыржан Асқарұлы

237

87755161615

B.Utepbergenov@korda.gov.kz

8.  Мемлекеттік экологиялық сараптама бөлімі

35

Бөлім басшысы

Досмаилов Талғат Дүйсенәліұлы

222

87017488838

60-53-69

T.Dosmailov@korda.gov.kz

36

Бас маман

Балтикова Гүлсім Алтынбекқызы

222

87776109980

G.Baltikova@korda.gov.kz

37

Әдіскер

Аптаева Айсұлу Құланқызы

222

87014125925

a.aptaeva@korda.gov.kz

38

Әдіскер

Құрманаева Айгерім Нәрікбайқызы

222

87052197897

A.Kurmanaeva@korda.gov.kz

39

Статист

Тілеуқабылова Гүлсәнім Құттыққызы

222

87714228275

g.tileykabilova@korda.gov.kz

 

40

Статист

Қайнаров Данияр Қыпшақбайұлы

222

87474931077

D.Kainarov@korda.gov.kz

41

Әдіскер

Суханова Ботагөз Пайзуллақызы

222

87027719848

B.Syhanova@korda.gov.kz

 

 

 

Құрылған күні: 30-03-2015 18:43
Жаңартылған күні: 23-10-2019 19:40

©  ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ

Барлық құқықтар қорғалған және сақталған.

Сайттан мәлімет қолданған жағдайда түпнұсқаға сілтеме болуы міндетті

Яндекс.Метрика